Recrutam persoane interesate de calificarea in meseria de Operator CNC

Departament: Oraş: Nivel experienţă: Tip job:

Responsabilităţi:

  • Cunoasterea si respectarea regulamentelor interne ale organizatiei, contractului individual si a celui colectiv de munca si a prezentei fise a postului;
  • Cunoasterea si respectarea cerintelor legate de documentatia de productie si instructiunile de lucru specifice locurilor de munca;
  • Respectarea dispozitiilor primite de la Seful de sectie, sefului de schimb si a programului de activitate al organizatiei;
  • Preluarea lucrarilor efectuate in schimbul anterior;
  • Inregistrarea corecta a masurarilor in fise, cu respectarea frecventei impuse in fisa de masurari pentru productie;
  • Utilizarea corecta a AMC-urilor;
  • Incadrarea in normele impuse prin fisa tehnologica;
  • Asigurarea oridinii si curateniei pe mesele de lucru la masini;
  • Predarea comenzilor finalizate, impreuna cu documentatia de executie pentru operatia urmatoare si asigurarea eliberarii masinii de lucru;
  • Efectuarea etichetarii produselor (semifabricatelor);
  • Indeplinirea normei de lucru;

Cerinţe:

– Minim studii generale;
– Disponibilitate pentru munca in 3 schimburi (7-15, 15-23, 23-7);
– Abilitati de calcul matematic.

Alte informaţii:

Iti oferim:

  • Contract de munca cu perioada NEDETERMINATA direct cu angajatorul;
  • Salariul lunar brut: 2.400 lei
  • Prima de performanta la 3 luni dupa angajare: 400 lei brut
  • Posibilitatea de a ajunge la 4000 lei brut dupa evaluare , in functie de performantele si implicarea fiecarei persoane
  • Tichete de masa: 15 zi/lucrata;
  • Spor ore suplimentare: 200%;
  • Spor ore noapte : 25 %;
  • Prima anuala;
  • Calificare in meseria de Operator CNC;
  • Transport asigurat din Timisoara.